Hürriyet Mah Taşocağı Cad No : 48 Çağlayan Kağıthane / İst
0212 224 80 56
0532 365 98 92

Bu Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak için iletişim Bilgilerinizi Bırakın

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Pleksi organizatörler günümüzde oldukça revaçtadır daha çok makyaj malzemelerinin istifinde, pastahanelerde, çekmece içi düzenleme bölmesi olarak ve masa üstünde kullanılmakta olup düzenli bir görünümün yanı sıra estetik görünüm içinde oldukça uygun ve ilgi çekici olmaktadır.

Çok çeşitli kullanım amacına hizmet eden pleksi kutular, aynı zamanda birden fazla tasarımı da içermektedir.

Bunlara örnek vermek gerekirse; kilitli form kutusu, satış teşhir kutusu, ürün sergileme vitrin kutusu, çekmeceli kurabiye kutusu, üstten dolma şeker kutusu, organizer kutu, katlı kek kutusu gibi sayılabilir pek çok model bulunmaktadır.

Bunların her biri satışı yapılacak ürünlerin, satış oranını artırmaya yönelik tasarımlardır.

Çünkü bir ürün ne kadar göze hoş görünür ise takdir edersiniz ki, albenisi de fazla olacaktır.

Dolayısıyla dekoratif ürünlerden gıda ürünlerine varana dek farklı sektörlerde kullanılan Pleksiglas Organizer, doğru üretici firmadan temin edildiğinde alıcısına oldukça kazanç sağlayacaktır.

Doğru firmadan kastımız, yukarıda bahsettiğimiz kutu seçenekleriyle birlikte çok çeşitli modellerin her biri piyasada sayısız firma tarafından üretilmektedir.

Ancak pleksi adı altında kalitesiz plastik kullanılmasından ötürü temin edilen ürünler çok kısa sürede deforme olmakta ve kullanılmaz hale geldiğinden kişilere zarar olarak geri dönmektedir.

Pleksi cam görünümlü plastik bir üründür saydam, yarı saydam, renkli ve renksiz seçenekleri olan ürün, cama oranla çok daha dayanıklıdır.

İşlem süresince kolay kesilir, delinir ve istenen şekle sokulur kullanım süresinde ise kolay kırılma ve deforme olasılığı olmadığı gibi yaralama riski de taşımaz.

Dolayısıyla oldukça kaliteli olan Pleksiglas Organizer, profesyonel bir firmadan temin edildiğinde, kişiye ciddi ölçüde kazanç getirisi sağlar.

Yani bugün bir bijuteri dükkanı ürünlerini ışıklı pleksi kutusunda sergileyebilir ve elde edeceği görüntü son derece göz alıcı olabilir.

Bunun gibi istenen şekilde kullanıma elverişli olan pleksi ürünlerin temini için firmamızla irtibat kurmanızın menfaatinize sonuçlanacağını söyleyebiliriz.

Her bakımdan tarafınıza kazanç sağlayacak olan firmamız, size özel kutu çizimleri yapabilmekte veya sizlerin çiziminizin üretimini gerçekleştirmektedir.

Yeterli personel sayısı ve makine parkuruna sahip olan firmamız, profesyonel koşullarda işleyişini sürdürdüğünden ötürü alacağınız hizmet kalitesinin yüksek olacağından emin olabilirsiniz.

Bundan sebeple kaliteli hizmet ayrıcalıklarını yakından keşfetmek için bizlerle çalışabilir, ürünlerinizin tanıtımı için gerekli olan ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.